Kontakt

Rychlý kontakt

Fotím v :
Pardubicích, Hradci Králové, Chrudimi a Praze.

Případně možnost domluvy.

Telefon:
+420 775 978 920

E-mail:
info@sandranovakova.cz


Vyplněním formuláře dáváte svůj souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Napsali o mně

Daniela Basárová

"Už jsem byla na pár foceních v roli "modelky", protože mám fotky ráda a vidím jejich obrovskou cenu do budoucna...nikdy jsem se ale jako modelka necítila - až u Sany...dodá Vám sebevědomí a hravým, nestrojeným a lidským přístupem Vás dokáže uvolnit tak, že si focení opravdu užijete...já osobně byla u Sany sama 3x a jednou s přítelem a rozhodně ne naposledy...cestou v autě z focení jsme se okamžitě shodli na tom, kdo bude fotit naši svatbu - nebylo nad čím přemýšlet. Opravdu upřímně ji doporučuji na všechny typy focení a ručím Vám svým jménem, že se do ní stejně jako já (my) zamilujete, je opravdu úžasná."

Kateřina Žáková

"Focení se Sany je vždy zábava, má skvělé nápady, které dokáže pěkně a profesionálně zrealizovat. Pro líčení má velký cit. Děkuji :)"

manželé Málkovi

"Děkujeme za krásné vzpomínky, za profesionální a lidský přístup ❤ Sájo, máš neuvěřitelně skvělé oko a dokážeš zmáčknout spoušť opravdu ve správný moment ❤ Fotky mají úspěch nejen u nás, ale i u svatebčanů a blízkého okolí. Rádi tvé služby doporučíme dál a budeme se těšit na další spolupráci, coby naší nové dvorní fotografky."

Domluvit focení online

Sandra Nováková

IČO 87664097

DIČ 8860283443

Jana Hrubého 372, 530 09 Pardubice

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku  od 7. 3. 2011

Veškeré fotografie mnou vyfocené a mnou upravené jsou mým majetkem a vyhrazuji si právo na nakládání s nimi dle svého uvážení.